Boys

District 4-5A

Walker 16-2 0-0

Scotlandville 14-3 0-0

Denham Springs 14-4 0-0

Live Oak 12-7 0-0

Central 8-6 0-0

Zachary 7-10 0-0

Belaire 2-10 0-0

District 5-5A

St. Amant 16-2 0-0

Dutchtown 11-3 0-0

Catholic 13-4 0-0

East Ascension 9-4 0-0

McKinley 12-7 0-0

Broadmoor 12-8 0-0

District 6-4A

Plaquemine 10-6 0-0

St. Michael 5-6 0-0

Lee Magnet 3-11 0-0

Tara 2-12 0-0

Woodlawn 6-13 0-0

Lutcher 0-11 0-0

Parkview Baptist 0-18 0-0

District 5-4A

Livonia 10-2 0-0

Breaux Bridge 14-4 0-0

Opelousas 11-5 0-0

Beau Chene 14-7 0-0

Cecilia 11-9 0-0

St. Martinville 10-11 0-0

District 6-3A

Madison Prep 10-1 0-0

Brusly 14-2 0-0

West Feliciana 6-2 0-0

Baker 14-6 0-0

University 8-5 0-0

Glen Oaks 13-10 0-0

Mentorship 3-15 0-0

District 7-3A

Loranger 6-11 0-0

Archbishop Hannan 4-9 0-0

Jewel Sumner 2-10 0-0

Bogalusa 2-12 0-0

Albany 1-15 0-0

District 10-3A

Lusher Charter 11-2 0-0

St. James 8-6 0-0

De La Salle 9-7 0-0

St. Charles 6-7 0-0

Donaldsonville 5-10 0-0

Haynes 3-8 0-0

District 8-2A

Episcopal 18-0 0-0

The Church Academy 14-3 0-0

Dunham 11-3 0-0

East Feliciana 6-5 0-0

Port Allen 7-9 0-0

Capitol 4-8 0-0

Northeast 2-10 0-0

District 9-2A

Independence 8-2 0-0

Amite 6-9 0-0

Pope John Paul 4-8 0-0

Northlake Christian 4-10 0-0

Pine 3-15 0-0

District 10-2A

St. Thomas Aquinas 7-7 0-0

Doyle 10-10 0-0

Springfield 7-8 0-0

St. Helena 6-7 0-0

French Settlement 6-13 0-0

District 5-1A

Opelousas Catholic 10-2 0-0

North Central 11-6 0-0

Catholic-Pointe Coupee 7-5 0-0

Westminster Christian 7-8 0-0

False River 1-8 0-0

Sacred Heart-VP 1-12 0-0

St. Edmund 0-8 0-0

District 6-1A

 White Castle 9-5 0-0

 Southern Lab 13-8 0-0

St. John 6-7 0-0

Ascension Christian 7-10 0-0

Ascension Catholic 3-7 0-0

Kentwood 4-8 0-0

East Iberville 5-11 0-0

District 7-B

Mt. Hermon 13-3 0-0

Runnels 13-10 0-0

Holden 10-10 0-0

Crescent City 12-13 0-0

Maurepas 9-11 0-0

District 8-C

Jehovah-Jireh 16-6 0-0

Family Christian 11-14 0-0

Louisiana School for Deaf 0-5 0-0

Christ Episcopal 0-9 0-0 

Girls

District 4-5A

Walker 14-4 0-0

Denham Springs 13-4 0-0

Central 11-4 0-0

Zachary 12-6 0-0

Live Oak 11-7 0-0

Scotlandville 12-8 0-0

Belaire 4-8 0-0

District 5-5A

McKinley 15-2 0-0

East Ascension 7-1 0-0

Dutchtown 11-8 0-0

St. Amant 8-7 0-0

St. Joseph’s 5-8 0-0

Broadmoor 4-14 0-0

District 6-4A

Lee Magnet 15-6 0-0

Parkview Baptist 6-8 0-0

Plaquemine 8-9 0-0

Lutcher 5-8 0-0

St. Michael 5-10 0-0

Woodlawn 5-12 0-0

Tara 3-18 0-0

District 5-4A

Cecilia 10-4 0-0

Opelousas 9-7 0-0

Livonia 7-10 0-0

Beau Chene 3-9 0-0

Breaux Bridge 2-9 0-0

St. Martinville 0-13 0-0

District 6-3A

Mentorship 15-6 0-0

University 13-8 0-0

Madison Prep 10-7 0-0

Glen Oaks 14-10 0-0

West Feliciana 4-5 0-0

Baker 8-11 0-0

Brusly 6-14 0-0

District 7-3A

Albany 15-3 0-0

Loranger 7-7 0-0

Bogalusa 5-7 0-0

Jewel Sumner 4-7 0-0

Archbishop Hannan 3-11 0-0

District 10-3A

St. Charles 8-3 0-0

St. James 7-6 0-0

Donaldsonville 7-9 0-0

Haynes 5-7 0-0

De La Salle 3-8 0-0

Lusher Charter 2-11 0-0

District 8-2A

The Church Academy 12-3 0-0

Dunham 12-5 0-0

Episcopal 12-6 0-0

Port Allen 3-9 0-0

East Feliciana 0-4 0-0

Northeast 0-7 0-0

Capitol 0-11 0-0

District 9-2A

Northlake Christian 9-1 0-0

Independence 6-1 0-0

Amite 7-6 0-0

Pine 7-9 0-0

Pope John Paul 3-4 0-0

District 10-2A

French Settlement 15-2 0-0

St. Thomas Aquinas 11-5 0-0

Doyle 11-8 0-0

St. Helena 4-3 0-0

Springfield 2-9 0-0

District 5-1A

Opelousas Catholic 9-3 0-0

Catholic-Pointe Coupee 9-3 0-0

North Central 8-8 0-0

St. Edmund 5-9 0-0

False River 3-7 0-0

Sacred Heart-VP 2-11 0-0

Westminster Christian 0-4 0-0

District 6-1A

St. John 8-6 0-0

Ascension Christian 7-6 0-0

Southern Lab 5-5 0-0

Kentwood 6-7 0-0

East Iberville 8-10 0-0

White Castle 4-15 0-0

Ascension Catholic 1-7 0-0

District 7-B

Holden 18-0 0-0

Maurepas 7-9 0-0

Mt. Hermon 2-9 0-0

Runnels 0-4 0-0

Crescent City 0-0 0-0

District 8-C

Christ Episcopal 6-6 0-0

Family Christian 2-6 0-0

Louisiana School for Deaf 0-5 0-0