Boys

District 4-5A

Scotlandville 20-5 3-0

Denham Springs 21-6 2-0

Live Oak 16-11 2-1

Walker 24-4 1-1

Belaire 5-14 1-2

Zachary 10-16 0-2

Central 11-12 0-3

District 5-5A

East Ascension 17-7 2-1

St. Amant 20-8 2-1

McKinley 18-8 2-1

Catholic 15-8 2-1

Dutchtown 14-7 1-2

Broadmoor 15-13 0-3

District 5-4A

Breaux Bridge 22-7 5-1

Cecilia 12-13 4-2

Livonia 18-5 3-3

Opelousas 16-10 3-3

St. Martinville 13-17 2-4

Beau Chene 17-12 1-5

District 6-4A

St. Michael 12-7 4-0

Plaquemine 17-9 3-1

Woodlawn 10-11 3-1

Lee 5-15 2-2

Lutcher 2-17 1-3

Parkview Baptist 2-22 1-3

Tara 3-20 0-3

District 6-3A

Madison Prep 17-4 2-0

University 14-8 2-0

Brusly 18-6 2-1

Baker 21-7 2-1

Glen Oaks 18-13 1-2

Mentorship 6-20 0-2

West Feliciana 11-10 0-3

District 7-3A

Hannan 9-12 5-1

Bogalusa 6-17 3-2

Loranger 10-14 4-3

Jewel Sumner 5-15 2-2

Albany 2-24 0-6

District 10-3A

De La Salle 14-9 4-0

Donaldsonville 10-15 4-1

Lusher Charter 16-5 2-2

St. James 11-13 1-4

St. Charles 6-16 0-5

District 8-2A

Episcopal 25-2 3-0

Dunham 18-6 3-0

East Feliciana 13-8 1-1

Port Allen 12-15 1-1

Northeast 4-15 1-3

Capitol 7-15 1-3

Church Academy 18-10 0-2

District 9-2A

Independence 17-3 7-1

Amite 14-10 7-1

Northlake Christian 8-15 4-4

Pope John Paul 6-15 2-6

Pine 4-24 0-8

District 10-2A

St. Thomas Aquinas 15-8 5-1

Doyle 15-14 4-3

St. Helena 9-12 3-3

Springfield 10-15 3-2

French Settlement 6-23 0-6

District 5-1A

North Central 18-7 7-0

Opelousas Catholic 17-6 6-2

Westminster Christian 10-12 3-3

False River 6-14 3-4

Catholic-PC 10-13 2-6

Sacred Heart-VP 1-21 0-8

District 6-1A

Southern Lab 14-9 4-0

White Castle 17-7 4-1

Kentwood 9-9 2-1

East Iberville 10-18 2-2

St. John 10-14 1-2

Ascension Christian 2-20 0-3

Ascension Catholic 7-18 0-4

District 7-B

Mt. Hermon 17-5 3-0

Crescent City 20-13 3-0

Runnels 21-13 2-2

Holden 14-18 1-3

Maurepas 12-18 0-4

District 8-C

Jehovah-Jireh 21-11 1-0

Christ Episcopal 1-13 1-1

Family Christian 17-18 1-1

La. School for Deaf 0-7 0-1

Girls

District 4-5A

Zachary 20-8 3-0

Walker 25-6 3-1

Denham Springs 19-6 3-1

Scotlandville 18-9 3-1

Live Oak 15-11 1-3

Central 13-11 1-4

Belaire 4-12 0-4

District 5-5A

McKinley 27-2 8-0

East Ascension 16-2 7-1

St. Amant 12-12 4-3

Dutchtown 15-12 2-4

St. Joseph’s 6-18 1-7

Broadmoor 5-25 0-6

District 5-4A

Cecilia 20-4 8-0

St. Martinville 7-16 5-3

Opelousas 14-12 3-5

Beau Chene 6-14 3-5

Livonia 10-17 3-5

Breaux Bridge 4-16 2-6

District 6-4A

Lee 21-8 6-0

Parkview Baptist 10-13 4-1

Lutcher 11-9 4-1

Plaquemine 13-12 3-3

St. Michael 8-16 2-4

Woodlawn 6-18 0-5

Tara 3-26 0-5 

District 6-3A

Madison Prep 18-10 4-0

University 16-11 3-1

Glen Oaks 20-12 3-1

Mentorship 21-10 2-2

Brusly 10-19 2-3

Baker 9-18 1-4

West Feliciana 7-12 0-4

District 7-3A

Loranger 19-8 7-0

Albany 23-5 4-2

Jewel Sumner 7-12 2-3

Bogalusa 8-13 1-5

Hannan 4-19 1-5

District 10-3A

Ursuline 21-3 6-0

St. James 14-8 5-1

Donaldsonville 11-14 3-2

Haynes Academy 9-13 3-2

St. Charles 14-9 2-4

Sacred Heart-N.O. 11-13 2-4

De La Salle 5-17 1-4

Lusher Charter 2-20 0-5

District 8-2A

Dunham 21-6 4-0

Episcopal 19-9 4-1

Church Academy 17-6 2-2

Port Allen 11-11 2-2

Capitol 2-16 2-2

East Feliciana 0-12 0-4

Northeast 1-11 1-3

District 9-2A

Northlake Christian 21-1 8-0

Amite 15-8 6-2

Independence 11-7 3-5

Pine 11-15 3-5

Pope John Paul 4-13 0-8

District 10-2A

St. Thomas Aquinas 19-8 6-0

Doyle 16-11 5-2

French Settlement 22-5 3-3

St. Helena 7-8 1-5

Springfield 3-19 0-5

District 5-1A

Opelousas Catholic 17-5 7-1

North Central 16-9 7-1

False River 9-13 5-3

Catholic-PC 12-10 3-5

Sacred Heart-VP 5-18 2-6

Westminster Christian 0-12 0-8

District 6-1A

Southern Lab 11-7 3-1

St. John 14-8 3-1

East Iberville 16-12 3-1

White Castle 8-18 2-2

Ascension Christian 12-8 2-1

Kentwood 7-14 1-3

Ascension Catholic 1-14 0-5

District 7-B

Holden 29-1 3-0

Mt. Hermon 6-11 2-1

Maurepas 11-15 1-2

Runnels 0-9 0-3

District 8-C

Christ Episcopal 14-9 3-0

Family Christian 4-12 1-1

First Baptist Christian 2-4 0-1

La. School for Deaf 0-8 0-2