Boys

Under-13

Tuesday’s semifinals

GSA 01 Premier (GA) 6, Lonestar SC 01 Red (TX-S) 2

Tampa Bay United Premier 00 (FL) 3, SCU/MP 00 Elite (SC) 1

Wednesday’s final

GSA 01 Premier (GA) vs. Tampa Bay United Premier 00 (FL), 8 a.m.

Under-14

Wednesday’s semifinals

Concorde Fire 99-00 (GA) vs. United FA 00 Elite (GA), 10 a.m.

INNER CITY MANA 00 (TX-S) vs. Coral Gables Toros (FL), 10 a.m.

Under-15

Wednesday’s semifinals

OFC 99 (OK) vs. Solar Chelsea Red 99 (TX-N), 10:15 a.m.

GSA Force 99 White (TX-S) vs. SAA Real Madrid Miami (FL), 10:15 a.m.

Under-16

Wednesday’s semifinals

GSA 98 Premier (GA) vs. Houstonians FC 98 Red (TX-S), 7:45 a.m.

FC Dallas 98 Premier (TX-N) vs. Sunrise Elite 9798 (FL), 7:45 a.m.

Under-17

Tuesday’s quarterfinals

OFC 97 (OK) 1, NASA 15 Elite (GA) 0

Boca United 96/97 Gold (FL) 2, Space Coast United (FL) 1

NCA Alliance (NC) 2, GSA Phoenix 97 Premier (GA) 1 (PK)

FC Dallas Youth 97 Premier (TX-N) 2, Louisiana Fire Red 97 (LA) 1

Wednesday’s semifinals

NCA Alliance (NC) vs. OFC 97 (OK), 10:15 a.m.

FC Dallas Youth 97 Premier (TX-N) vs. Boca United 96/97 Gold (FL), 10:15 a.m.

Under-18

Tuesday’s quarterfinals

CESA 95 Premier (SC) 2, 96 LA Fire Navy (LA) 1

FC Dallas 96 Premier (TX-N) 2, Arkansas Comets 96 Premier (AR) 1

GSA 96 Premier (GA) 5, GCU 96 (MS) 0

FC Florida 95 (FL) 1, Eclipse 96 Premier (TX-S) 0

Wednesday’s semifinals

GSA 96 Premier (GA) vs. CESA 95 Premier (SC), 7:45 a.m.

FC Florida 95 (FL) vs. FC Dallas 96 Premier (TX-N), 7:45 a.m.

Under-19

Tuesday’s semifinals

Concorde Fire Elite (GA) 2, Crossroads Pride (LA) 0

Team Boca (FL) 2, Dallas Texans 95 Red Dallas (TX-N) 1, PK

Wednesday’s final

Concorde Fire Elite (GA) vs. Team Boca (FL), 10:30 a.m.

Girls

Under-13

Tuesday’s semifinals

Dallas Kicks SC (TX-N) 3, Tennessee SC 19 (TN) 1

OFC 01 Phillips (OK) 2, CASL Elite Jrs. (NC) 1

Wednesday’s final

Dallas Kicks SC (TX-N) vs. OFC 01 Phillips (OK), 10 a.m.

Under-14

Wednesday’s semifinals

Ponte Vedra SC JFC STORM 99/00 (FL) vs. Oklahoma Football Club 00 (OK), 8 a.m.

PTFC Lady Black (NC) vs. Sting 00 Flanagan (TX-N), 8 a.m.

Under-15

Wednesday’s semifinals

Tophat 17 Gold (GA) vs. 98 PGSA Stars (NC), 10 a.m.

Jacksonville FC 98-99 Elite (FL) vs. United FA 99 Elite (GA), 10 a.m.

Under-16

Wednesday’s semifinals

Concorde Fire Elite (GA) vs. Tennessee SC 16 (TN), 7:30 a.m.

Tophat 16 Gold (GA) vs. Solar Chelsea Elite 98 (TX-N), 7:30 a.m.

Under-17

Tuesday’s quarterfinals

97 Louisiana Fire Navy (LA) 2, Sunrise Sting 96/97 (FL) 1

GCUFC 97 (MS) 4, South Carolina United 96 Elite (SC) 0

97 Norcross Fury Premier (GA) 3, SCU/MP 96 Elite (SC) 2

MAI Maitland 96/97 Florida Krush Black (FL) 3, Tennessee SC 15 (TN) 2

Wednesday’s semifinals

97 Norcross Fury Premier (GA) vs. 97 Louisiana Fire Navy (LA), 10 a.m.

Maitland 96/97 Fla. Krush (FL) vs. GCUFC 97 (MS), 10 a.m.

Under-18

Tuesday’s quarterfinals

Oklahoma FC 96 (OK) 2, Mandeville Lakers 95/96 (LA) 1

NASA 14 Elite (GA) 2, BRSC/CSC 96 Alliance (LA) 0

Sting (TX-N) 4, Houston Express 96 Navy (TX-S) 3

Tophat 14 Gold (GA) 3, Tampa Bay United Premier (FL) 1

Wednesday’s semifinals

Sting (TX-N) vs. Oklahoma FC 96 (OK), 7:30 a.m.

Tophat 14 Gold (GA) vs. NASA 14 Elite (GA), 7:30 a.m.

Under-19

Tuesday’s semifinals

IMG Academy (FL) 2, 95 Concorde Fire South Elite (GA) 1

SSA Chelsea 95 Elite (GA) 5, TSC Hurricane (OK) 1

Wednesday’s final

IMG Academy (FL) vs. SSA Chelsea 95 Elite (GA), 8 a.m.