Division I

106-pound weight class: 1, Luke Cotton, Brother Martin; 2, Kiefer Fuselier, Sulphur; 3, Clay Celli, C.E. Byrd.

113: 1, Adam Larriviere, Jesuit; 2, Cole Houser, St. Paul’s; 3, Dylan Ames, Comeaux.

120: 1, Steven Shields, Brother Martin; 2, Joseph Dupre, Jesuit; 3, Cameron Carpenter, Catholic.

126: 1, Javarious Jones, Airline; 2, Eli Larriviere, Jesuit; 3, Stephen Rumney, Brother Martin.

132: 1, Cole Clement, Holy Cross; 2, Seth Gambill, Brother Martin; 3, Joshua Partin, Airline.

138: 1, Nicholas Lirette, Hahnville; 2, Taylor Gambill, Brother Martin; 3, Billy Harrison, St. Paul’s.

145: 1, Jake Rando, Holy Cross; 2, Hunter Bourgeois, St. Paul’s; 3, Evan Richards, Comeaux.

152: 1, Joey Foret, Holy Cross; 2, Clint Brownell, St. Amant; 3, Griffin Mason, Jesuit.

160: 1, Christian Walden, Airline; 2, Jacob Fereday, Catholic; 3, Sam Dufour, St. Paul’s.

170: 1, Sage Nugent, St. Amant; 2, Pierce Williams, Brother Martin; 3, Kole Miller, Comeaux.

182: 1, Keegan Gilligan, Airline; 2, Travis Viener, Brother Martin; 3, Jordan Averett, St. Amant.

195: 1, Guy Patron Jr., Jesuit; 2. Trevon Honor, Hahnville; 3, Cole Alfonso, Brother Martin.

220: 1, Rodrigo Diaz, Lafayette; 2, Jacob Clapp, Brother Martin; 3, Stephen Cloud, Hahnville.

285: 1, KJ Wilson, Catholic; 2, Corey Dublin, Jesuit; 3, Randel Amos, Holy Cross.

Division II

106: 1, Colten Sonnier, Teurlings Catholic; 2, Austin Gouedy, Central; 3, Bryson Falcon, Belle Chasse.

113: 1, Cooper Simon, Rayne; 2, Brandon Willis, Rummel; 3, Dane Langley, Teurlings.

120: 1, Blake Mateu, Rummel; 2, Morgan Manuel, Rayne; 3, Dylan Holliday, Haughton.

126: 1, Robert Fairchild, Rummel; 2, Ean Hill, Live Oak; 3, Josh Hebert, Teurlings.

132: 1, Ethan Alphonso, Live Oak; 2, Chase Bates, North DeSoto; 3, John Doyle, Rummel.

138: 1, Brock Bonin, Teurlings; 2, Collin Ballas, Shaw; 3, Dawson Mire, Rummel.

145: 1, Andrew Aucoin, Sam Houston; 2, Brennan Webb, Live Oak; 3, Perry Julian Hawxhurst, Grace King.

152: 1, Nathan Pitts, Parkway; 2, Brad Albarado, Shaw; 3, Jarrett Ruppert, Live Oak.

160: 1, Aaron John, Sam Houston; 2, Levar Allen, Parkway; 3, Joseph Venable, Carencro.

170: 1, Joseph Ramirez, Rummel; 2, D’Anta Anderson, Huntington; 3, Charles Bowah, Tara.

182: 1, Cameron Bertot, Shaw; 2, Devonte Robinson, Rayne; 3, Mason Castle, Live Oak.

195: 1. Kynan Sonnier, Teurlings; 2, Austin Gary, Carencro; 3, Daniel Monroe, Haughton.

220: 1, Robert Hudgins, Rummel; 2, Johnny Vanveckhoven, Haughton; 3, Anthony Ingram, Live Oak.

285: 1, Matthew Blair, Shaw; 2, Mason Benoit, Rayne; 3, Ethan Wood, St. Thomas More.

Division III

106: 1, Brenan Langley, Basile; 2, Jeffrey Heffner, De La Salle; 3, David Kent, Brusly.

113: 1, Gavin Becker, North Vermilion; 2, Richard Mack III, Evangel Christian; 3, Sam Pitts, Ouachita Christian.

120: 1, Gavin Christ, Basile; 2, John Rollins, Episcopal; 3, Mikey Gordy Ouachita Christian.

126: 1, Zack Vinson, Basile; 2, Alex Beraud, North Vermilion; 3, Adam Gaspard, Kaplan.

132: 1, Raekwon Thomas, De La Salle; 2, John Watson, Lakeside; 3, Gerald Barthelemy, South Plaquemines.

138: 1, Austin Franklin, Brusly; 2, Matthew Matherne, Ouachita Christian; 3, Glenn Gebo, De La Salle.

145: 1, Brennen Landry, North Vermilion; 2, Conrad Wyre, De La Salle; 3, Connor Costello, Ouachita Christian.

152: 1, Brandon Turner, South Plaquemines; 2, Landon Dorsey, De La Salle; 3, Kyle Cascio, Brusly.

160: 1, Richard Hunter, Brusly; 2, Trae Case, Kaplan; 3, Matthew Webre, Ouachita.

170: 1, Ryan Hamrick, De La Salle; 2, Owen Mabile, Brusly; 3, Tyler McNabb, New Orleans-Military Maritime.

182: 1, Ellis Herring, Episcopal; 2, Grant Rabel, Dunham; 3, Julius Johnson, Kaplan.

195: 1, Brandon Young, Brusly; 2, Lane Joubert, Basile; 3, Royce Richardson, De La Salle.

220: 1, Mason Rabel, Dunham; 2, Xavier Mitchell, John Curtis; 3, Eric Hamrick, De La Salle.

285: 1, Jonathan Wilson, South Plaquemines; 2, Jeremiah James, De La Salle; 3, Joseph Presley, Evangel Christian.