Boys

West squad

Ka’davion Evans, North Caddo, Ishmael Lane, Port Allen; Eric Brown, Jr., Arcadia; Corey Davis, Lafayette; Artayvious Lynn, Parkway; Marlain Veal, Helen Cox; Leland Alexander, Ellender; Melvin Frazier, Higgins; Christian Fontenot, St. Louis; D.J. Marshall, Plaquemine; Tivonte “Tay” Hardy, Lakeview; Randy Primeaux, Midland; Colby LaFauci, Elizabeth; Danny Cohen, Natchitoches Central; Chad Lott, Byrd.

Coordinator: Glenn Duhon, Johnson Bayou.

Head coach: Leslie Maddox, Elizabeth.

Assistant coach: David Bryant, Plain Dealing.

East squad

Zach Davidson, Denham Springs; Quiante’ Scott, Family Christian; Raynaldo Dade, Choudrant; Jacob Evans III, St. Michael; Kevin Hicks, Warren Easton; Maxwell Starwood, University High; Spencer Kleinpeter, Episcopal-BR; Trey LaForge, Jesuit; Tiajah White, Lutcher; LaMarcus Lee, Scotlandville; Courtney Julien, St. Amant; Chris Vickers, Salmen; Charvon Julien, Riverside Academy; Jordan Andrews, Riverside Academy; Sylvan Starnes, Ouachita Christian.

Assistant coordinator: Butch Stockton, Chalmette.

Head coach: Kevin Caballero, Sterlington.

Assistant coach: Chris Jennings, Jesuit.

Girls

East squad

Tamisha Isidore, Phoenix; Kalani Brown, Salmen; Baylie Stears, Walker; Alanie Fisher, University; Taylor Berry, Mount Carmel; Jaclyn Scholvin, Fontainebleau; Jamie Gibson, Walker; Mikayla Bates, University; Marygrace Constantin, University; Jazlyn Robertson, North Central; Kyla Williams, Cabrini; Courtney Anthony, Castor; Abby Lee, West Monroe; Jyar Francis, Ponchatoula; Shaniqua Tobias, Warren Easton.

Head coordinator: Barbara Farris, John Curtis.

Head coach: Nancy Walsh, Cabrini.

Assistant coach: Bonita Johnson, University.

West squad

Samantha Logan, Sam Houston; Abby Jolie, Sam Houston; Anna Claire Shaw, Lake Arthur; Gabryel Jackson, Benton; Amy McKeller, Pickering; Ashley McKeller, Pickering; Kierra Anthony, New Iberia; Sara Housley, Stanley; Kelli Crager, Plainview; Ashlyn Jacobs, Mansfield; Deja McKinney, Ville Platte; Kei McCoy, Airline; Ashailee Brailey, Vermilion Catholic; Kaylen Collins, Vermilion Catholic; Princess Cohen, Natchitoches Central.

Assistant coordinator: Toni Martinez, Byrd.

Head coach: Shelia Dupree, Plain Dealing.

Assistant coach: Kendra Neal, Mansfield.