Wednesday

Miller-McCoy at Scotlandville, 3:30 p.m.

Thursday

Woodlawn at Broadmoor, 4 p.m.

McKinley at East Iberville, 4 p.m.

Tara at Southern Lab, 6 p.m.

Tournaments

Don’s Sportsman’s Classic

At Brusly

Terrebonne vs. Ascension Catholic, 3:30 p.m.

St. John vs. Brusly, 5:45 p.m.

Dunham vs. Ascension Catholic, 8 p.m.

Crusader Classic

At Christian Life

Baker vs. Christian Life, 3:30 p.m.

At Family Christian

White Castle vs. Family Christian, 3:30 p.m.

At Port Allen

Livonia vs. Port Allen, 6 p.m.

South Terrebonne vs. Redemptorist, 6 p.m.

Brian Hess Classic

At Catholic High

Walker vs. Catholic, 6 p.m.

At Central

University vs. Central, 4 p.m.

Assumption vs. Central, 7 p.m.

At North Park-Denham Springs

Albany vs. Live Oak, 4 p.m.

Alexandria vs. Denham Springs, 7 p.m.

At Zachary Youth Park

Runnels vs. Scotlandville, 4 p.m.

Ouachita vs. Zachary, 7 p.m.

Stephen Richardson Tournament

At East Ascension

Destrehan vs. Vandebilt Catholic, 4 p.m.

Hahnville vs. East Ascension, 6:30 p.m.

At Dutchtown

St. Amant vs. Parkview Baptist, 4 p.m.

Hammond vs. Dutchtown, 6:30 p.m.

Friday

Tournaments

Crusader Classic

At Christian Life

South Terrebonne vs. Christian Life, 3:30 p.m.

At Family Christian

White Castle vs. Madison Prep, 3:30 p.m.

At Port Allen

Livonia vs. French Settlement, 4 p.m.

Ascension Christian vs. Livonia, 6:15 p.m.

Don’s Sportsman’s Classic

At Brusly

Dunham vs. St. John, 4 p.m.

Plaquemine vs. Ascension Catholic, 6:15 p.m.

Brian Hess Classic

At Catholic High

Live Oak vs. Catholic, 6 p.m.

At Central

Sterlington vs. Scotlandville, 4 p.m.

Sterlington vs. Central, 7 p.m.

At North Park-Denham Springs

University vs. Ouachita

Ouachita Parish vs. Denham Springs

At Walker

Albany vs. Runnels, 4 p.m.

Albany vs. Walker, 7 p.m.

At Zachary Youth Park

Alexandria vs. Assumption, 4 p.m.

Alexandria vs. Zachary, 7 p.m.

Stephen Richardson tournament

At East Ascension

Holy Cross vs. Hahnville, 4 p.m.

Holy Cross vs. East Ascension, 6:30 p.m.

At Dutchtown

Hammond vs. Parkview Baptist, 4 p.m.

Vandebilt Catholic vs. Dutchtown, 6:30 p.m.

At St. Amant

Destrehan vs. Dutchtown, 6 p.m.

Saturday

East Iberville at McKinley, 6 p.m.

Tournaments

Crusader Classic

At Christian Life

Baker vs. Redemptorist, 9 a.m.

Baker vs. South Terrebonne, 11:15 a.m.

Redemptorist vs. Christian, 1:30 p.m.

At Family Christian

Madison Prep vs. Family Christian, noon

At Port Allen

Ascension Christian vs. French Settlement, 10 a.m.

French Settlement vs. Port Allen, 12:15 p.m.

Ascension Christian vs. Port Allen, 1:30 p.m.

Don’s Sportsman’s Classic

At Brusly

Dunham vs. Plaquemine, 10 a.m.

Terrebonne vs. Brusly, 12:30 p.m.

Plaquemine vs. Brusly, 3 p.m.

Terrebonne vs. St. John, 5:30 p.m.

Brian Hess Classic

At Catholic High

Alexandria vs. Scotlandville, noon

Ouachita Parish vs. Catholic, 3 p.m.

Assumption vs. Catholic, 6 p.m.

At Central

Live Oak vs. Assumption, 2 p.m.

Scotlandville vs. Central, 5 p.m.

At North Park-Denham Springs

Ouachita Christian vs. Live Oak, 10 a.m.

Ouachita Christian vs. Denham Springs, 1 p.m.

Sterlington vs. Denham Springs, 4 p.m.

At Walker

Ouachita Parish vs. Walker, 10 a.m.

Sterlington vs. Walker, 1 p.m.

At Zachary Youth Park

Runnels vs. University, 10 a.m.

University vs. Zachary, 1 p.m.

Albany vs. Zachary, 4 p.m.

Stephen Richardson tournament

At East Ascension

Hammond vs. East Ascension, 10 a.m.

Hammond vs. St. Amant, 12:30 p.m.

Vandebilt Catholic vs. St. Amant, 3 p.m.

Vandebilt Catholic vs. East Ascension 5:30 p.m.

At Dutchtown

Hahnville vs. Dutchtown, 10 a.m.

Hahnville vs. Parkview Baptist, 12:30 p.m.

Holy Cross vs. Parkview Baptist, 3 p.m.

Holy Cross vs. Destrehan, 5:30 p.m.

Destrehan vs. Dutchtown, 8 p.m.