Monday

Archbishop Shaw at Walker, 6:30 p.m.

Tuesday

White Castle at Ascension Christian, 4 p.m.

Zachary at Broadmoor, 4 p.m.

Woodlawn at East Ascension, 4 p.m.

Ascension Catholic at East Iberville, 4 p.m.

Port Barre at Livonia, 4 p.m.

Port Allen at Parkview Baptist, 4 p.m.

Madison Prep at Southern Lab, 4 p.m.

McKinley at St. Amant, 4 p.m.

Plaquemine at St. Michael, 4 p.m.

Brusly at University, 4 p.m.

Baker at West Feliciana, 4 p.m.

St. Edmund at Catholic-PC, 5 p.m.

Northeast at Dunham, 5 p.m.

Catholic at Dutchtown, 6 p.m.

Central vs. Live Oak at Live Oak Sports Park, 6:30 p.m.

Episcopal at Redemptorist, 6:30 p.m.

Denham Springs at Walker, 6:30 p.m.

Silliman at Central Private, 6:30 p.m.

Wednesday

Family Christian at French Settlement, 5 p.m.

Thursday

St. Helena Central at Runnels, 3:30 p.m.

West Feliciana at Baker, 4 p.m.

Redemptorist at Episcopal, 4 p.m.

Grand Isle at Family Christian, 4 p.m.

Varnado at Madison Prep, 4 p.m.

St. Amant at McKinley, 4 p.m.

St. Michael at Plaquemine, 4 p.m.

Broadmoor at Walker, 4 p.m.

Ascension Catholic at White Castle, 4 p.m.

East Ascension at Woodlawn, 4 p.m.

Scotlandville at Zachary, 4 p.m.

Southern Lab at Christian Life, 4:30 p.m.

Sacred Heart-VP at False River Academy, 4:30 p.m.

Ascension Christian at St. John, 5 p.m.

St. Thomas Aquinas at French Settlement, 6 p.m.

University at Brusly, 6:30 p.m.

Dutchtown at Catholic, 6:30 p.m.

Live Oak at Denham Springs, 6:30 p.m.

Friday

Central Private at Silliman Institute, 4:30 p.m.

Family Christian at Ascension Catholic, 6 p.m.

Saturday

Denham Springs at Broadmoor, 11 a.m.

East Feliciana at Dunham, 11 a.m.

Livonia at Northeast, 11 a.m.

St. Amant at Woodlawn, 11 a.m.

Dutchtown at East Ascension, noon

Catholic at McKinley, noon

Port Allen at Southern Lab, noon

Parkview Baptist at Redemptorist, 12:30 p.m.

Crescent City at Ascension Christian, 1 p.m.

Zachary at Live Oak, 1 p.m.

Central at Scotlandville, 1 p.m.

Kinder at Brusly, 1:30 p.m.

St. John at Plaquemine, 1:30 p.m.

Catholic-New Iberia at University, 1:30 p.m.

Catholic-Pointe Coupee at West Feliciana, 1:30 p.m.

St. Thomas Aquinas at St. Michael. 2:30 p.m.